BUN VENIT!
BUN VENIT!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... Empty  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Radio Speranta Romania

Ultimele subiecte
»  Azi sa stins o stea
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyVin Oct 11, 2013 8:06 pm Scris de gina.gina

» Steaua e favorită cu Rapid
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Apr 11, 2013 6:21 am Scris de Admin

» Stiinta si sanatate!
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyVin Mar 01, 2013 8:58 am Scris de Admin

» Sport!
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyMar Feb 26, 2013 2:11 am Scris de Admin

» PAPA BENEDICT
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyLun Feb 11, 2013 5:11 am Scris de Admin

» Coreea de Nord se pregăteşte de RĂZBOI.
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Ian 31, 2013 8:19 am Scris de Admin

» REVISTA PRESEI
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyMier Ian 09, 2013 11:20 am Scris de Admin

» SPORT
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» SPORT
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» Administraţia Naţională de Meteorologie.
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyMier Dec 19, 2012 11:43 pm Scris de George

» Despre dezamagire
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyMar Dec 18, 2012 1:45 am Scris de Lucia

» Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyMar Dec 18, 2012 1:35 am Scris de Admin

»  Sfântul Ierarh Nicolae
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyMier Dec 05, 2012 10:54 pm Scris de Admin

» De Ziua Naţională...
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptySam Dec 01, 2012 8:59 am Scris de Admin

» Steaua-Dinamo
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyDum Noi 04, 2012 10:49 am Scris de Admin

» Abracadabra
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Oct 25, 2012 3:10 pm Scris de Admin

» Intre inder si drac!
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Oct 25, 2012 3:07 pm Scris de Admin

» Costel
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Oct 25, 2012 3:04 pm Scris de Admin

» Leonard Cohen
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Oct 25, 2012 2:04 pm Scris de Admin

» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyLun Oct 22, 2012 4:26 am Scris de Admin

Subiectele cele mai active
Jocul Spanzuratoarea...
CE MUZICA ASCULTATI?
Muzica romaneasca
MUZICA INTERNATIONALA
Super bancuri.
Sa inceapa Trivia!
FOLCLOR
SA NE REAMINTIM.....
Meniu de post
LA MULTI ANI 2012!
Cuvinte-cheie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova...

In jos 
AutorMesaj
Claudiu

Claudiu


masculin Capricorn Mesaje : 16
Data nasterii : 03/01/1962
Data de inscriere : 24/08/2011
Varsta : 62
Localizare : Teleorman

Agenda personala
Ocupatie: 1
Relatii: 1
Studii: 1

O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... Empty
MesajSubiect: O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova...   O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova... EmptyJoi Sept 08, 2011 3:11 am


O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital
din orasul Orsova, a fost transferata apoi la Drobeta Tr. Severin, unde a stat
internata o luna in maternitatea spitalului, dupa care a fost externata. Am
adus-o doar doua saptamani acasa. Pentru ca am sesizat ca respira rapid si ca
oboseste cand mananca, am dus-o din nou la spital. De la sectia de pediatrie a
spitalului din Drobeta Tr. Severin am fost trimisi de urgenta la Timisoara, la
spitalul "Luis Turcanu". In urma analizelor efectuate aici, a fost diagnosticata
cu defect de sept ventricular stang si i s-a prescris tratament medicamentos.
Ajungandu-se la concluzia ca trebuie operata, a fost trimisa la Spitalul “Victor
Babes” Timisoara, la sectia de cardiologie. Acolo, ni s-a spus ca o astfel de
operatie nu se mai face la noi in tara. Ne-a fost recomandata o clinica din
orasul Szeged din Ungaria. Avem mare nevoie de ajutorul dv.

Operatia costa 3.500 de euro, suma pe care noi nu avem cum sa o
procuram repede. Lucram - si eu, si sotia - la o firma de tamplarie din Drobeta
Tr. Severin, avand salariile minime pe economie. Alexandra este unicul nostru
copil.
Orice ajutor, oricat de mic ne aduce mai aproape de salvarea fetitei
noastre.
Va multumim din suflet!


Conturi
RON : RO82BRDE260SV18140842600
EUR :
RO78BRDE260SV18140922600 (SWIFT: BRDE ROBU)
Banca
BRD, filiala Drobeta Turnu Severin.


Pentru transferuri din afara tarii:
detalii pt transferurile din
afara tarii:


1. Numele
titularului de cont: Gheorghe Gabriel Dinului
2. Adresa titularului: Bd.
Alunis Nr. 5, BL. VD3, Sc. 3, Ap. 13, Drobeta Turnu Severin, Jud.
Mehedinti.
3. Adresa filialei BRD: filiala BRD Drobeta Turnu Severin, Adresa:
Bd. Carol I nr.




Sus In jos
 
O cheama Alexandra si are doua luni. S-a nascut prematur la un spital din orasul Orsova...
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O doamna cheama dulgherul...
» Doua inimi care bat!
» Doua blonde discutau
» Ce este negru si are doua picioare?
» Doua babute se plimba prin cimitir:

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIN SUFLET PENTRU SUFLET (CLICK AICI)-
Mergi direct la: