BUN VENIT!
BUN VENIT!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii Empty  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Radio Speranta Romania

Ultimele subiecte
»  Azi sa stins o stea
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyVin Oct 11, 2013 8:06 pm Scris de gina.gina

» Steaua e favorită cu Rapid
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyJoi Apr 11, 2013 6:21 am Scris de Admin

» Stiinta si sanatate!
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyVin Mar 01, 2013 8:58 am Scris de Admin

» Sport!
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMar Feb 26, 2013 2:11 am Scris de Admin

» PAPA BENEDICT
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyLun Feb 11, 2013 5:11 am Scris de Admin

» Coreea de Nord se pregăteşte de RĂZBOI.
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyJoi Ian 31, 2013 8:19 am Scris de Admin

» REVISTA PRESEI
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMier Ian 09, 2013 11:20 am Scris de Admin

» SPORT
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» SPORT
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» Administraţia Naţională de Meteorologie.
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMier Dec 19, 2012 11:43 pm Scris de George

» Despre dezamagire
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMar Dec 18, 2012 1:45 am Scris de Lucia

» Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMar Dec 18, 2012 1:35 am Scris de Admin

»  Sfântul Ierarh Nicolae
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMier Dec 05, 2012 10:54 pm Scris de Admin

» De Ziua Naţională...
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptySam Dec 01, 2012 8:59 am Scris de Admin

» Steaua-Dinamo
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyDum Noi 04, 2012 10:49 am Scris de Admin

» Abracadabra
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyJoi Oct 25, 2012 3:10 pm Scris de Admin

» Intre inder si drac!
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyJoi Oct 25, 2012 3:07 pm Scris de Admin

» Costel
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyJoi Oct 25, 2012 3:04 pm Scris de Admin

» Leonard Cohen
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyJoi Oct 25, 2012 2:04 pm Scris de Admin

» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyLun Oct 22, 2012 4:26 am Scris de Admin

Subiectele cele mai active
Jocul Spanzuratoarea...
CE MUZICA ASCULTATI?
Muzica romaneasca
MUZICA INTERNATIONALA
Super bancuri.
Sa inceapa Trivia!
FOLCLOR
SA NE REAMINTIM.....
Meniu de post
LA MULTI ANI 2012!
Cuvinte-cheie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


masculin Mesaje : 590
Data de inscriere : 16/07/2011
Localizare : Bucuresti

Agenda personala
Ocupatie: IT
Relatii:
Studii:

Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii Empty
MesajSubiect: Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii   Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii EmptyMar Dec 18, 2012 1:35 am

NOUL GUVERN USL

Viitorul Guvern, condus de Victor Ponta, va avea 27 de membri. Structura viitorului Cabinet şi nominalizările pe portofolii negociate până acum, conform unor surse din USL, arată astfel:

Alianţa de Centru-Stânga (PSD şi UNPR) va avea 11 ministere:



  • Buget - Liviu Voinea

  • Apărare - Mircea Duşa

  • Externe - Titus Corlăţean

  • Energie - Iulian Iancu

  • Comunicaţii - Dan Nica

  • Administraţie şi Dezvoltare Regională - Liviu Dragnea

  • Industrie şi Comerţ

  • Fonduri Europene - Eugen Teodorovici

  • Educaţie - Ecaterina Andronescu

  • Mediu - Rovana Plumb

  • Ministru coordonator pentru proiecte de infrastructură (în SGG) - Dan Şova

Alianţa de Centru-Dreapta (PNL şi PC) va avea 11 ministere:



  • Finanţe - Daniel Chiţoiu

  • Sănătate - Eugen Nicolăescu

  • Cultură

  • Agricultură - Daniel Constantin

  • Transporturi - Relu Fenechiu

  • Interne - Radu Stroe

  • Muncă - Mariana Câmpeanu

  • Păduri şi Ape

  • IMM, Turism şi Mediu de Afaceri

  • Justiţie - Mona Pivniceru

  • Economie - Varujan Vosganian

Miniştri delegaţi - trei posturi:



  • Dialog Social - Liviu Pop

  • Relaţia cu Parlamentul - Mihai Voicu

  • Diaspora şi Republica Moldova (departament care trece din SGG în MAE) - Cristian David

În total, noul Cabinet va avea 27 de membri.
Sus In jos
 
Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Structura calculatorului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIN SUFLET PENTRU SUFLET (CLICK AICI)-
Mergi direct la: