BUN VENIT!
BUN VENIT!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Sport! Empty  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Radio Speranta Romania

Ultimele subiecte
»  Azi sa stins o stea
Sport! EmptyVin Oct 11, 2013 8:06 pm Scris de gina.gina

» Steaua e favorită cu Rapid
Sport! EmptyJoi Apr 11, 2013 6:21 am Scris de Admin

» Stiinta si sanatate!
Sport! EmptyVin Mar 01, 2013 8:58 am Scris de Admin

» Sport!
Sport! EmptyMar Feb 26, 2013 2:11 am Scris de Admin

» PAPA BENEDICT
Sport! EmptyLun Feb 11, 2013 5:11 am Scris de Admin

» Coreea de Nord se pregăteşte de RĂZBOI.
Sport! EmptyJoi Ian 31, 2013 8:19 am Scris de Admin

» REVISTA PRESEI
Sport! EmptyMier Ian 09, 2013 11:20 am Scris de Admin

» SPORT
Sport! EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» SPORT
Sport! EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» Administraţia Naţională de Meteorologie.
Sport! EmptyMier Dec 19, 2012 11:43 pm Scris de George

» Despre dezamagire
Sport! EmptyMar Dec 18, 2012 1:45 am Scris de Lucia

» Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
Sport! EmptyMar Dec 18, 2012 1:35 am Scris de Admin

»  Sfântul Ierarh Nicolae
Sport! EmptyMier Dec 05, 2012 10:54 pm Scris de Admin

» De Ziua Naţională...
Sport! EmptySam Dec 01, 2012 8:59 am Scris de Admin

» Steaua-Dinamo
Sport! EmptyDum Noi 04, 2012 10:49 am Scris de Admin

» Abracadabra
Sport! EmptyJoi Oct 25, 2012 3:10 pm Scris de Admin

» Intre inder si drac!
Sport! EmptyJoi Oct 25, 2012 3:07 pm Scris de Admin

» Costel
Sport! EmptyJoi Oct 25, 2012 3:04 pm Scris de Admin

» Leonard Cohen
Sport! EmptyJoi Oct 25, 2012 2:04 pm Scris de Admin

» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
Sport! EmptyLun Oct 22, 2012 4:26 am Scris de Admin

Subiectele cele mai active
Jocul Spanzuratoarea...
CE MUZICA ASCULTATI?
Muzica romaneasca
MUZICA INTERNATIONALA
Super bancuri.
Sa inceapa Trivia!
FOLCLOR
SA NE REAMINTIM.....
Meniu de post
LA MULTI ANI 2012!
Cuvinte-cheie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Sport!

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


masculin Mesaje : 590
Data de inscriere : 16/07/2011
Localizare : Bucuresti

Agenda personala
Ocupatie: IT
Relatii:
Studii:

Sport! Empty
MesajSubiect: Sport!   Sport! EmptyMar Feb 26, 2013 2:11 am

Cerere uriaşă de bilete la Steaua - Chelsea. Mihai Stoica: Nu e nimeni vinovat că Naţional Arena are "doar" 55.000 locuri. Nu pot să-i ajut pe cei care îmi cer 4,10, 20 sau 62 de bilete (Imagine: Laurentiu Mich / MediafaxFoto)
Cerere uriaşă de bilete la Steaua - Chelsea. Mihai Stoica: Nu e nimeni vinovat că Naţional Arena are "doar" 55.000 locuri. Nu pot să-i ajut pe cei care îmi cer 4,10, 20 sau 62 de bilete

Managerul general al FC Steaua, Mihai Stoica, a explicat, pe contul personal de Facebook, că nu are nicio vină că s-au epuizat toate biletele care au fost puse în vânzare on-line pentru meciul tur cu Chelsea Londra şi le cere scuze celor pe care nu îi poate ajuta citeşte tot
Liga I: Universitatea Cluj - Steaua, scor 0-1. Partida a fost oprită, din cauza unor incidente - FOTO Sport ieri, 20:21
Sandu: Steaua are 50 la sută şanse să se califice în sferturile Ligii Europa Sport ieri, 17:52
Steaua - Chelsea, în optimile Ligii Europa. Chelsea a anunţat deja programul vânzării de bilete pentru retur Sport vineri, 15:59


Sport - ULTIMA ORĂ
Aboneazǎ-te:newsletterRSS Sandra Izbaşa, pentru "Ce se întâmplă, doctore? ": Corpul nu trebuie forţat, este ca o coardă!
Imaginea articolului Sandra Izbaşa, pentru "Ce se întâmplă, doctore? ": Corpul nu trebuie forţat, este ca o coardă!


Coperta numărului de martie al "Ce se întâmplă, doctore?" e dedicată gimnastei Sandra Izbaşa, care le recomandă cititorilor revistei cel puţin 30 de minute de mişcare pe zi şi să mănânce puţin şi des, iar de sărbători "doar să guste", argumentul său fiind:"Corpul nu trebuie forţat, este ca o coardă". citeşte tot

Ştefan Radu: Ar trebui să-mi fie ruşine pentru că am aşteptat cinci ani să marchez în Serie A
Imaginea articolului Ştefan Radu: Ar trebui să-mi fie ruşine pentru că am aşteptat cinci ani să marchez în Serie A

Fundaşul echipei Lazio Roma Ştefan Radu a marcat, luni, primul său gol după 120 de prezenţe în Serie A, el afirmând că ar trebui să-i fie ruşine pentru că a aşteptat cinci ani această reuşită citeşte tot
Ştefan Radu a înscris primul său gol în Serie A Sport astăzi, 00:14

Fotbalişti de la Petrolul Ploieşti, audiaţi la DIICOT Cluj în dosarul transferurilor de la "U" Cluj
Imaginea articolului Fotbalişti de la Petrolul Ploieşti, audiaţi la DIICOT Cluj în dosarul transferurilor de la "U" Cluj

Mai mulţi fotbalişti de la Petrolul Ploieşti sunt audiaţi, marţi, de procurori, la sediul DIICOT Cluj, în dosarul privind prejudicierea clubului de fotbal "U" Cluj cu 11 milioane de euro, prin transferul unor jucători, afirmă surse judiciare, citate de corespondentul MEDIAFAX. citeşte tot

Ştefan Radu a înscris primul său gol în Serie A
Imaginea articolului Ştefan Radu a înscris primul său gol în Serie A

Fotbalistul echipei Lazio Roma, Ştefan Radu, a înscris primul său gol în campionatul Italiei, luni seară, în meciul de pe teren propriu cu Pescara, scor 2-0, contând pentru etapa a XXVI-a din Serie A. citeşte tot

Rezultate din Liga I şi clasamentul competiţiei
Imaginea articolului Rezultate din Liga I şi clasamentul competiţiei

Rezultate înregistrate în partidele disputate, vineri, sâmbătă, duminică şi luni, în etapa a XX-a a Ligii I, şi clasamentul competiţiei. citeşte tot
Liga I: FC Vaslui - CFR Cluj, scor 0-0 Sport ieri, 23:03
Liga I: Universitatea Cluj - Steaua, scor 0-1. Partida a fost oprită, din cauza unor incidente - FOTO Sport ieri, 20:21
Astra Giurgiu - Viitorul Constanţa, scor 2-0, în Liga I Sport ieri, 20:02

Liga I: FC Vaslui - CFR Cluj, scor 0-0
Imaginea articolului Liga I: FC Vaslui - CFR Cluj, scor 0-0

Formaţiile FC Vaslui şi CFR Cluj au terminat, luni, la egalitate, scor 0-0, ultimul meci al etapei a XX-a a Ligii I, în care campioana României a evoluat timp de o repriză cu doi jucători mai puţini, după eliminările lui Cadu şi Valente, dar în care a ratat şi un penalti prin acelaşi Cadu. citeşte tot
Astra Giurgiu - Viitorul Constanţa, scor 2-0, în Liga I Sport ieri, 20:02
Liga I: Universitatea Cluj - Steaua, scor 0-1. Partida a fost oprită, din cauza unor incidente - FOTO Sport ieri, 20:21
Milanov a fost transportat la spital, în timpul meciului FC Vaslui - CFR Cluj Sport ieri, 21:48

Milanov a fost transportat la spital, în timpul meciului FC Vaslui - CFR Cluj
Imaginea articolului Milanov a fost transportat la spital, în timpul meciului FC Vaslui - CFR Cluj

Fotbalistul echipei FC Vaslui, Jivko Milanov, a fost transportat la spital, după ce a fost lovit cu piciorul în cap de jucătorul formaţiei CFR Cluj, Ricardo Cadu, în prima repriză a meciului contând pentru etapa a XX-a a Ligii I. citeşte tot
Astra Giurgiu - Viitorul Constanţa, scor 2-0, în Liga I Sport ieri, 20:02
Liga I: Universitatea Cluj - Steaua, scor 0-1. Partida a fost oprită, din cauza unor incidente - FOTO Sport ieri, 20:21

Liga I: Universitatea Cluj - Steaua, scor 0-1. Partida a fost oprită, din cauza unor incidente - FOTO
Imaginea articolului Liga I: Universitatea Cluj - Steaua, scor 0-1. Partida a fost oprită, din cauza unor incidente - FOTO

Liderul Ligii I, Steaua Bucureşti, a învins, luni, în deplasare, cu scorul de 1-0 (1-0) echipa Universitatea Cluj, într-un meci contând pentru etapa a XX-a a campionatului intern. Partida a fost întreruptă în minutul 19 pentru aproximativ trei minute, după ce un spectator a pătruns pe teren, iar fanii au aruncat cu zeci de torţe pe pista de atletism. citeşte tot

Astra Giurgiu - Viitorul Constanţa, scor 2-0, în Liga I
Imaginea articolului Astra Giurgiu - Viitorul Constanţa, scor 2-0, în Liga I

Formaţia Astra Giurgiu a învins, luni, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa Viitorul Constanţa, într-un meci din etapa a XX-a a Ligii I. citeşte tot

Sandu: Steaua are 50 la sută şanse să se califice în sferturile Ligii Europa
Imaginea articolului Sandu: Steaua are 50 la sută şanse să se califice în sferturile Ligii Europa

Preşedintele Federaţiei Române de Fotbal, Mircea Sandu, a declarat, luni, într-o conferinţă de presă, că Steaua are 50 la sută şanse de calificare în sferturile de finală ale Ligii Europa, considerând că poate elimina Chelsea, după ce a trecut de Ajax Amsterdam în 16-imi. citeşte tot
Gigi Becali: Dacă elimină pe Chelsea, cred că jucătorii vor avea prime de câte 20.000 de euro Sport ieri, 17:38

Sandu: În mod normal, naţionala României ar trebui să fie favorită cu Ungaria
Imaginea articolului Sandu: În mod normal, naţionala României ar trebui să fie favorită cu Ungaria

Preşedintele Federaţiei Române de Fotbal, Mircea Sandu, a declarat, luni, într-o conferinţă de presă, că, datorită ultimelor rezultate, naţionala României ar trebui să fie considerată favorită în meciul cu Ungaria, din preliminariile Cupei Mondiale din 2012. citeşte tot

Gigi Becali: Dacă elimină pe Chelsea, cred că jucătorii vor avea prime de câte 20.000 de euro
Imaginea articolului Gigi Becali: Dacă elimină pe Chelsea, cred că jucătorii vor avea prime de câte 20.000 de euro

Finanţatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat, luni, că în cazul în care jucătorii pregătiţi de Laurenţiu Reghecampf vor elimina echipa Chelsea Londra, în optimile de finală ale Ligii Europa, aceştia vor încasa prime de câte 20.000 de euro. citeşte tot
Preţul biletelor la meciul Steaua - Chelsea Sport sâmbătă, 18:05
Steaua - Chelsea, în optimile Ligii Europa. Chelsea a anunţat deja programul vânzării de bilete pentru retur Sport vineri, 15:59

Dan Petrescu şi Dinamo Moscova au activat opţiunea de prelungire a contractului tehnicianului
Imaginea articolului Dan Petrescu şi Dinamo Moscova au activat opţiunea de prelungire a contractului tehnicianului

Antrenorul Dan Petrescu şi clubul Dinamo Moscova au ajuns la un acord pentru activarea opţiunii de prelungire a contractului tehnicianului, a declarat directorul sportiv al grupării ruse, Dmitri Galiamin, pentru agenţia R-Sport. citeşte tot

FIFA a extins la nivel mondial suspendarea a 58 de jucători şi oficiali chinezi
Imaginea articolului FIFA a extins la nivel mondial suspendarea a 58 de jucători şi oficiali chinezi

FIFA a anunţat, luni, că a extins la nivel mondial suspendarea a 58 de jucători şi oficiali chinezi implicaţi în scandalul meciurilor trucate pentru pariuri. citeşte tot

Maradona a revenit în Italia pentru a lămuri problemele avute cu fiscul
Imaginea articolului Maradona a revenit în Italia pentru a lămuri problemele avute cu fiscul

Fosta vedetă a echipei SSC Napoli Diego Maradona a revenit, luni, în Italia, pentru a lămuri problemele pe care le are cu fiscul italian. citeşte tot
Maradona: Nu am înşelat fiscul italian Sport 5 feb 2013

Roberto Mancini i-a dedicat Papei Benedict al XVI-lea victoria din meciul cu Chelsea
Imaginea articolului Roberto Mancini i-a dedicat Papei Benedict al XVI-lea victoria din meciul cu Chelsea

Antrenorul echipei Manchester City, Roberto Mancini, i-a dedicat victoria de duminică din meciul cu Chelsea Londra, scor 2-0, Papei Benedict al XVI-lea citeşte tot

Victor Hănescu a urcat pe locul 58 în clasamentul ATP
Imaginea articolului Victor Hănescu a urcat pe locul 58 în clasamentul ATP

Tenismanul Victor Hănescu a urcat o poziţie şi se află pe locul 58, cu 778 de puncte, în clasamentul ATP dat publicităţii luni. citeşte tot
Victor Hănescu a coborât pe locul 65 în clasamentul ATP Sport 11 feb 2013
Hănescu felicită echipa naţională pentru succesul cu Danemarca Sport 6 feb 2013

Petre Grigoraş a plecat de la Oţelul Galaţi
Imaginea articolului Petre Grigoraş a plecat de la Oţelul Galaţi

Antrenorul Petre Grigoraş a părăsit echipa Oţelul Galaţi din cauza disensiunilor dintre Primăria municipiului şi acţionariatul majoritar, Dan Adamescu. citeşte tot
Petre Grigoraş este noul antrenor al echipei Oţelul Galaţi Sport 30 ian 2013
Tehnicianul Petre Grigoraş şi-a reziliat contractul cu Pandurii Târgu Jiu Sport 15 ian 2013

Sorana Cîrstea se menţine pe locul 30 în clasamentul WTA. Pe ce poziţii se află alte jucătoare din România
Imaginea articolului Sorana Cîrstea se menţine pe locul 30 în clasamentul WTA. Pe ce poziţii se află alte jucătoare din România


Jucătoarea de tenis Sorana Cîrstea se menţine pe locul 30, cu 1.565 de puncte, în clasamentul WTA dat publicităţii luni, fiind sportiva din România cea mai bine clasată, informează site-ul oficial al WTA. citeşte tot
Sus In jos
 
Sport!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sport
» SPORT
» SPORT
» Informatii din sport
» Informatii din sport

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIN SUFLET PENTRU SUFLET (CLICK AICI)-
Mergi direct la: