BUN VENIT!
BUN VENIT!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? Empty  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Radio Speranta Romania

Ultimele subiecte
»  Azi sa stins o stea
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyVin Oct 11, 2013 8:06 pm Scris de gina.gina

» Steaua e favorită cu Rapid
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyJoi Apr 11, 2013 6:21 am Scris de Admin

» Stiinta si sanatate!
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyVin Mar 01, 2013 8:58 am Scris de Admin

» Sport!
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyMar Feb 26, 2013 2:11 am Scris de Admin

» PAPA BENEDICT
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyLun Feb 11, 2013 5:11 am Scris de Admin

» Coreea de Nord se pregăteşte de RĂZBOI.
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyJoi Ian 31, 2013 8:19 am Scris de Admin

» REVISTA PRESEI
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyMier Ian 09, 2013 11:20 am Scris de Admin

» SPORT
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» SPORT
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyVin Dec 21, 2012 12:43 am Scris de Florin

» Administraţia Naţională de Meteorologie.
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyMier Dec 19, 2012 11:43 pm Scris de George

» Despre dezamagire
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyMar Dec 18, 2012 1:45 am Scris de Lucia

» Structura Cabinetului şi nominalizările pe portofolii
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyMar Dec 18, 2012 1:35 am Scris de Admin

»  Sfântul Ierarh Nicolae
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyMier Dec 05, 2012 10:54 pm Scris de Admin

» De Ziua Naţională...
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptySam Dec 01, 2012 8:59 am Scris de Admin

» Steaua-Dinamo
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyDum Noi 04, 2012 10:49 am Scris de Admin

» Abracadabra
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyJoi Oct 25, 2012 3:10 pm Scris de Admin

» Intre inder si drac!
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyJoi Oct 25, 2012 3:07 pm Scris de Admin

» Costel
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyJoi Oct 25, 2012 3:04 pm Scris de Admin

» Leonard Cohen
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyJoi Oct 25, 2012 2:04 pm Scris de Admin

» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyLun Oct 22, 2012 4:26 am Scris de Admin

Subiectele cele mai active
Jocul Spanzuratoarea...
CE MUZICA ASCULTATI?
Muzica romaneasca
MUZICA INTERNATIONALA
Super bancuri.
Sa inceapa Trivia!
FOLCLOR
SA NE REAMINTIM.....
Meniu de post
LA MULTI ANI 2012!
Cuvinte-cheie
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie?

In jos 
AutorMesaj
Dreamy

Dreamy


feminin Balanta Mesaje : 3391
Data nasterii : 25/09/1968
Data de inscriere : 29/10/2011
Varsta : 55
Localizare : Ardeal

Agenda personala
Ocupatie: Statistician
Relatii:
Studii:

Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? Empty
MesajSubiect: Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie?   Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie? EmptyDum Iul 29, 2012 7:13 am

Ziua de duminică 29 iulie este o zi plină pentru
sportivii români la Jocurile Olimpice de vară de la Londra, unde au mai
multe şanse la medalii.


IATĂ PROGRAMUL COMPLET







11h00 Lucia Liliana Mihalache (tir, skeet) Calificări The Royal Artillery Barracks
11h30 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Calificări ExCeL - North Arena 2
11h58 Andreea Chiţu - Soraya Haddad (judo, cat. 52 kg) Calificări ExCeL - North Arena 2
12h00 Elisabeta Samara (tenis de masă, simplu) Tur 2 ExCeL - North Arena 1
12h30 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
12h30 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
12h30 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Calificări ExCeL - South Arena 1
13h30 echipaj feminin 8+ (canotaj) Calificări Eton Dorney (componenţa poate suferi modificări)
14h10 Camelia Potec (înot, 400 m liber) Calificări Olympic Park - Aquatics Centre
16h00 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Semifinale ExCeL - North Arena 2
16h00 Lucia Liliana Mihalache (tir, skeet) Finala The Royal Artillery Barracks
16h14 Andreea Chiţu (judo, cat. 52 kg) Semifinale ExCeL - North Arena 2
18h00 Andreea Chiţu (judo, cat. 52kg) Finala ExCeL - North Arena 2
18h10 Dan Gheorghe Fâşie (judo, cat. 66 kg) Finala ExCeL - North Arena 2
20h00 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h00 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h00 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Semifinale ExCeL - South Arena 1
20h20 România - Marea Britanie (polo) Grupa B Olympic Park - Water Polo Arena
21h10 Tiberiu Dolniceanu (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
21h10 Rareş Dumitrescu (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
21h10 Gelu Zalomir (scrimă, sabie individual) Finala ExCeL - South Arena 1
22h00 echipa feminină de gimnastică artistică Calificări North Greenwich Arena (O2)
22h13 Camelia Potec (înot, 400 m liber) Finala Olympic Park - Aquatics Centre
22h30 Daniela Dodean (tenis de masă, simplu) Tur 2 ExCeL - North Arena 1
Sus In jos
 
Programul de azi al sportivilor români la JO. Mai luăm vreo medalie?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Peste 16.000 de români au dus ţara pe locul 47...
» Peste jumătate dintre români...
» România, medalie de bronz în finala pe echipe la CE de gimnastică
» Rezultate înregistrate în partidele disputate, joi, vineri, sâmbătă şi duminică, în etapa a XII-a a Ligii I, programul meciurilor de luni şi clasamentul competiţiei:
» Daniela Dodean s-a calificat în turul 3 la tenis de masă. Va lua o medalie?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DIN SUFLET PENTRU SUFLET (CLICK AICI)-
Mergi direct la: